Ozonowanie mieszkań Kraków

W Twoim mieszkaniu wykwitła pleśń? A może wypatrujesz środka na usunięcie odpychających zapachów? Ozonowanie wesprze Cię w wyeliminowaniu tych problemów. To jedna z wielu metod dezynfekcji. Obecnie zdobywa coraz większe powodzenie. Ozon używany jest również w walce z drobnoustrojami. Jego właściwości doceniają m.in. właściciele mieszkań. Ten rodzaj dezynfekcji można wykorzystywać w różnych przypadkach.

Kiedy zatem zalecane jest ozonowanie mieszkania?

W Krakowie odszukasz wiele przedsiębiorstw, które proponują wykorzystanie ozonu m.in. w pomieszczeniach długo nieużytkowanych lub zniszczonych podczas pożaru bądź zalania. Nad ozonowaniem mieszkań powinny zastanowić się także osoby z alergiami. W ich przypadku bytowanie w pomieszczeniach bez szkodliwych alergenów (np. roztoczy kurzu) jest nie bez znaczenia dla zdrowia.

Najlepsi specjaliści od ozonowania mieszkań w Krakowie

[mkd_listing_list listing_list_skin=”” listing_type=”108″ listing_category=”wroclaw” listing_list_columns=”four”]

Jesteś z Krakowa? Dołącz do naszych specjalistów!

Prowadzisz biznes związany z ozonowaniem mieszkań i chcesz pozyskać nowych klientów na krakowskim rynku? Skontaktuj się z nami i wykorzystaj potencjał jaki dają wysokie pozycje naszej strony w wyszukiwarce Google.

Ozonowanie mieszkania – cennik

Kraków to miasto, w którym wstępne ceny znajdują się w widełkach od 250 do 650 zł. W celu uzyskania bardziej precyzyjnej wyceny najlepiej umówić się z konkretną firmą specjalizującą się w dezynfekcji. Koszt uzależniony jest od powierzchni mieszkania, czasu pracy generatora i stężenia wykorzystanego ozonu. Dezynfekcję ozonem powierz fachowcom, gdyż zbyt duże stężenie tego gazu może być niebezpieczne. Przed ozonowaniem firma poinformuje Cię, jakie sprzęty należy usunąć z mieszkania lub jak je odpowiednio schować.

Powiązane strony: ozonowanie domu

Ozonowanie mieszkań w innych miejscowościach